sobota, 6 kwietnia 2013

Sunglasses


Mamy nadzieję, że tym postem przegonimy zimę! 
Na celownik bierzemy okulary przeciwsłoneczne. Każdy z nas chyba wie jak ważne jest wybranie odpowiednich soczewek okularowych z filtrem UV, jeśli uważacie inaczej postaramy się was do tego przekonać.

"Promienie UV mogą wywołać bolesne zapalenie spojówek lub zmętnienie spojówki. Również sama soczewka oraz siatkówka mogą zostać naruszone. Następstwa braku ochrony oczu czujemy dopiero po latach, na przykład w formie zaćmy. "
Według nas lepiej wydać teraz trochę więcej pieniędzy na okulary, niż w przyszłości na leczenie!

W przypadku okularów przeciwsłonecznych sprawdza się teoria tańsze oznacza gorsze. Pewnie kiedyś zastanawialiście się po co kupować okulary za 400zł, skoro możecie podobne kupić za 40zł w sklepie za rogiem, otóż może i wizualnie będą przypominać te droższe, ale jakością im nie dorównają! 
Rozumiemy to, że okulary są pewnym stylowym dodatkiem, dlatego też postaramy się wam przedstawić te modne i zarazem bezpieczne dla naszych oczu.  
Ray Ban
Gucci
Dolce&Gabbana
Marc by Marc Jacobs
Tommy Hilfiger
Vogue eyewearPrzy zakupie okularów przeciwsłonecznych zwracajcie uwagę na znaczek CE, który oznacza, że soczewki odpowiadają normom Unii Europejskiej i posiadają wystarczającą ochronę przed UV.


Większość z nich znajdziesz TUTAJ

Natalie&MaddieShelby
VS2 komentarze:

  1. No, no.. Bardzo ładnie piszesz ;) będę tu częściej wpadać ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. I cannot live without my Ray Bans and Marc Jacobs Sunglasses. loved the styles you picked.. So glad I found your blog. I enjoy reading very few blogs but your I love. thanks;)

    OdpowiedzUsuń